نکاتی برای بازسازی خانه شما

بعضی از افراد نگاه طبیعی به طراحی دارند سعی می کنند ایده های عالی برای طراحی داخلی داشته باشند. من یکی از این افراد نیستم. درست در هفته مقابل من مشغول تاسیس دفتر جدیدی بودم و برای یک لهجه خوب آماده بودم. در مغازه به ترکیبی از مواردی که دوست داشتم رسیدم و تصمیم گرفتم از یکی از کارمندان نظر اضافی بخواهم. ایده من به عنوان ترکیبی از تغییرات شلیک شد. بنابراین به  دکوراسیون داخلی منزل  دنبال نظر دیگری رفتم و دقیقاً همان جواب را گرفتم. از خودم پرسیدم: “اگر آن را پرستش کنم ، آیا به اندازه کافی خوب نیست؟” شاید برای اتاق های التقاطی و شخصی باشد ، اما برای دفتر تجارت شما ، به اندازه کافی خوب نیست. طراحی داخلی باید بیانیه ای ارائه دهد ، و “من هیچ سلیقه ای ندارم” چیزهایی نیست که می خواستم بدست آورم.

شما دوست دارید که بسیاری از داستان های ساختمان پیمانکار را از هک شنیده باشید. برای اینکه این اتفاق برای شما نیفتد ، در ابتدا چیزها را مستقیماً تهیه کنید. یک پیمانکار معتبر و معتبر یا قابل قبول ساختمانی معتبر و دارای وضعیت خوب برای شروع مراحل کار خود پیدا کنید. مراجعه به مشتریان قبلی خاص آنها را بررسی کنید و هرجا که ممکن است ، به استخرهای کامل آنها بروید. بررسی کنید که استخرها چگونه کار می کنند و بیش از حد از کیفیت کار خود برخوردار هستند. توصیه می شود به دنبال قیمت های 3 پیمانکار ساختمان بگردید.

به پشت خودم ضربه ای زدم و یکی دو دقیقه بعد فهمیدم که او هم از تهویه خشک کن خارج شده است. داشتم به ماشین لباسشویی نگاه می کردم که نزدیک دیواره خارجی قرار داشت و حتی به خشک کن شما فکر نمی کردم.

خوب ، خیلی بیشتر دوبی لند ، بزرگترین پارک موضوعی جهان در حالی که می خوانید در حال ساخت است و اگر دروازه خود را به روی بازدیدکنندگان باز کند ، اطمینان داشته باشید که انتظار هیچ چیز زیر اسراف را ندارید. علاوه بر این از این جاذبه ها ، دبی به همین ترتیب سه جزیره (کاملاً ساخته دست بشر) ساخته است که همگی مانند درختان نخل هستند که بیشتر شامل بازسازی مجتمع های مسکونی ساختمان و خانه های ییلاقی ساحلی فوق العاده زیبا ، هر کدام با استفاده از خصوصی! اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید ، می توانید به راحتی جزایر پالم را از هوای شخصی که در ترمینال فرودگاه دبی فرود می آید ، مشاهده کنید. حتی اگر برای گرفتن آن روش استفاده نکنید ، یک فرد با یک هلی کوپتر تور هوایی انفرادی دبی را انجام می دهد.

اکنون توجه خود را به روش های درمانی و پنجره معطوف کنید. بسیاری از شرکت های طراحی داخلی می توانند وب سایت هایی داشته باشند که به شما کمک می کند بهترین پنجره اتاق هتل را انتخاب کنید. دریغ نکنید که می توانید از طریق مجلات طراحی داخلی ایده بگیرید. متخصصین از پرده های مرتبط با پارچه استفاده کنید. سایر امکانات موجود مانند درمان پنجره های چوبی برای ایجاد گرما در اتاق.

برای به دست آوردن طرح جامع طبقه خود ، تعداد اندکی روش برای ایجاد آشپزخانه عالی وجود دارد. ممکن است بخواهید یک دیوار داخلی را بردارید ، یک گالری را اتخاذ کنید یا یک شربت خانه و / یا جزیره تهیه کنید.

جستجو کنید تا نقشه های خود را پیدا کنید یا با یک پیمانکار کار کنید تا مقالات متناسب با نیاز شما را تهیه کند و سپس از آن بخواهید خانه را برای شما شروع کند تا زمانی که به راحتی می توانید شخصی خود را تحویل بگیرید و آن را به پایان برسانید. اگر می توانید نقاشی کنید ، به پیمانکار خود اطلاع دهید که می خواهد نقاشی را از نزدیک انجام دهد. اگر قادر به نصب دیوارهای خشک هستید ، با خود و خانواده خود مقابله کنید. هر دو شما ، پیمانکار و شما به عنوان واقعی پیروز می شوید. پیمانکار برنده می شود زیرا در واقع کار کمتری برای ارائه هزینه برای شما دارد و شما برنده می شوید زیرا در این کارهای اضافی صرفه جویی می کنید.

هر دو لیست استاندارد ایده آل را تعیین می کنند. ممکن است برای آن پیمانکار اطمینان حاصل کند که باید استخدام کند ، و در هر نقطه ای که در این دستورالعمل ها عمل می کنید ، کاملاً مطابق با این استاندارد باشد ، امیدوارم از این رو احساس بهتری نسبت به شما ارائه دهد. به یاد داشته باشید ، بسته به پروژه خود ، باید با شخصی که برای مدت زمان واقعی پروژه خود استخدام می کنید کار کنید ، دلیل اینکه نه فقط پیش بروید و تجربه آن را به همان اندازه لذت بخش انجام دهید.